V Konfucijevi učilnici v Kopru potekajo aktivnosti ob prazniku pomladi

V Konfucijevi učilnici v Kopru potekajo aktivnosti ob prazniku pomladi
15. februarja 2024, ko je bil pomladni praznik nedaleč stran in se je bližal praznik svetilk, je v Konfucijevi učilnici potekalo živahno in praznično praznovanje novega leta.

15. februarja 2024, ko je bil pomladni praznik nedaleč stran in se je bližal praznik lampijonov, je v Konfucijevi učilnici potekalo živahno in praznično praznovanje novega leta, ki je lokalnim prebivalcem, ki so se udeležili dogodka, približalo kitajsko tradicionalno kulturo. Na ta dan je Konfucijeva učilnica v Kopru dobila novo podobo, saj so ob strani vrat viseli novi kupleti, ki so poudarjali vzdušje novega leta. Dogodek je pritegnil številne učence in starše. Neva, vodja Konfucijeve učilnice v Kopru, je toplo pozdravila prisotne in vsem poslala novoletni blagoslov.